Rok narození: | 2014 |
Platnost reg. do: | 26.03.2027 |
Klub: | TC Chrudim z.s. |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
|---|---|---|---|---|---|
2027-Z | TC Chrudim z.s. | 615 (1) |
# | družstva | dvouhra |
|---|---|---|
| Družstva celkem (2hra) | 0 | |
| Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
| Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
|---|---|---|
| Družstva celkem (4hra) | 0 | |
| Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
| Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | jednotlivci | dvouhra |
|---|---|---|
1 | 05.09.2026Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. (D - 300), K: 2/2 | 7 |
2 | 12.09.2026, Dunlop cupTK PTA Kolín (C - 400), K: 5/- | 9 |
| Jednotlivci celkem | 16/2 |
# | jednotlivci | dvouhra |
|---|---|---|
1 | 05.09.2026Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. (D - 300), K: 2/2 | 4 |
2 | 12.09.2026, Dunlop cupTK PTA Kolín (C - 400), K: 5/- | - |
| Jednotlivci celkem | 4/1 |
05.09.2026Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. (D - 300), K: 2/2 | ||||
|---|---|---|---|---|
| 16>8 | Mandlíková Lucie | - | Kopčáni Ema | 6:3, 6:0 |
| 8>4 | Mandlíková Lucie | - | Šilhanová Karolína | 1:6, 6:3, 1:0 (2) |
| 4>2 | Tesnerová Zuzana | - | Mandlíková Lucie | 6:0, 6:2 |
získané body: 7 b. | ||||
05.09.2026Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. (D - 300), K: 2/2 | ||||
|---|---|---|---|---|
| 8>4 | Mandlíková, Havlíčková | - | Kočicová, Sochorová | 6:1, 6:3 |
| 4>2 | Německá, Šilhanová | - | Mandlíková, Havlíčková | 6:2, 6:3 |
získané body: 4 b. | ||||
12.09.2026, Dunlop cupTK PTA Kolín (C - 400), K: 5/- | ||||
|---|---|---|---|---|
| 32>16 | Mandlíková Lucie | - | Káninská Linda | 6:1, 6:3 |
| 16>8 | Hrnčířová Barbora | - | Mandlíková Lucie | 6:1, 6:1 |
získané body: 9 b. | ||||
12.09.2026, Dunlop cupTK PTA Kolín (C - 400), K: 5/- | ||||
|---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
# | družstva | dvouhra |
|---|---|---|
1. | 73. 1. třída B 31.5.2026 NT 13.6.2026, TC Chrudim z.s. - Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. |
0 |
2. | 73. 1. třída B 26.4.2026 NT 2.5.2026, TC Chrudim z.s. - TC SANITINO Academy, z.s. A |
0 |
3. | 73. 1. třída B 24.5.2026 NT 30.5.2026, TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. - TC Chrudim z.s. |
1 |
4. | 73. 1. třída B 3.5.2026 NT 9.5.2026, TO SK Žamberk A - TC Chrudim z.s. |
4 |
| Družstva celkem (2hra) | 5 | |
| Družstva celkem (2hra + 4hra) | 5 | |
| Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 5 |
# | družstva | čtyřhra |
|---|---|---|
1. | 73. 1. třída B 31.5.2026 NT 13.6.2026, TC Chrudim z.s. - Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. |
0 |
2. | 73. 1. třída B 26.4.2026 NT 2.5.2026, TC Chrudim z.s. - TC SANITINO Academy, z.s. A |
0 |
3. | 73. 1. třída B 24.5.2026 NT 30.5.2026, TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. - TC Chrudim z.s. |
0 |
4. | 73. 1. třída B 3.5.2026 NT 9.5.2026, TO SK Žamberk A - TC Chrudim z.s. |
0 |
| Družstva celkem (4hra) | 0 | |
| Družstva celkem (2hra + 4hra) | 5 | |
| Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 5 |
| 31.5.2026 NT 13.6.2026, 73. 1. třída B TC Chrudim z.s. - Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. | ||||
|---|---|---|---|---|
| team | Mandlíková Lucie | - | scr. | |
získané body: 0 b. | ||||
| 31.5.2026 NT 13.6.2026, 73. 1. třída B TC Chrudim z.s. - Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. | ||||
|---|---|---|---|---|
| team | Kopčáni, Mandlíková | - | , | scr. |
získané body: 0 b. | ||||
| 26.4.2026 NT 2.5.2026, 73. 1. třída B TC Chrudim z.s. - TC SANITINO Academy, z.s. A | ||||
|---|---|---|---|---|
| team | Tesnerová, Mandlíková | - | Jánišová, Junová | 3:6, 1:6 |
získané body: 0 b. | ||||
| 24.5.2026 NT 30.5.2026, 73. 1. třída B TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. - TC Chrudim z.s. | ||||
|---|---|---|---|---|
| team | Vopařilová Julie | - | Mandlíková Lucie | 0:6, 0:6 |
získané body: 1 b. | ||||
| 24.5.2026 NT 30.5.2026, 73. 1. třída B TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. - TC Chrudim z.s. | ||||
|---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
| 3.5.2026 NT 9.5.2026, 73. 1. třída B TO SK Žamberk A - TC Chrudim z.s. | ||||
|---|---|---|---|---|
| team | Lehká Laura | - | Mandlíková Lucie | 0:6, 0:6 |
získané body: 4 b. | ||||
| 3.5.2026 NT 9.5.2026, 73. 1. třída B TO SK Žamberk A - TC Chrudim z.s. | ||||
|---|---|---|---|---|
získané body: - b. |